Forum alianse TMG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kdo je Jack?

Go down

Kdo je Jack? Empty Kdo je Jack?

Objavlja by Jack Sre Apr 16, 2014 11:23 pm

Z ogame sem se prvič seznanil preko igrice Ikariam katero so naredili v istem podjetju Gameforge. Znan sem bil pod imenom jaka3, če ste me poznali se vam klanjam. Dosegel sem visoko mesto na lestvici. Igral sem z nekaj prijatelji.

Potem se mi je igra zdela dolgočasna pa sem šel igrat Ogame. Za začetek sem igral v Orionu, potem pa v Electri. Tja sem prestavil skupino prijateljev iz ikariama in tvorili smo zavezništvo. Čez par let so vsi lepo počasi nehali, jaz sem ostal zadnji potem pa tudi sam nehal. Potem sem pred parimi tedni prišel sem. 

Ni bilo šans da bi začel z nule tako da sem iskal igralca ki bi mi lahko odstopil račun. Točno 26 dni sem igral na profilu mihoci. Na njem nisem storil nič ker je bil totalno premalo razvit. Potem sem našel lipka in od tle naprej poznate zgodbo. 

Sem izkušen igralec. Bil sem skoraj v vseh strateških igrah. V vojni plemen, travijanu, ikarijamu, Ogameu, Stoneageu, kingsageu... Osebno poznam nekaj prijateljev iz vsake igre od naštetih in to so tisti iz moje ally na ikariamu. 

Profil mihoci sem predal bivšemu sošolcu s katerim sem še vedno v stiku. 

Koko igram? Če vas zanima... sem bolj spy. Imam izkušnje z multiji dobil me še niso. Moj record je met 6 multiju v eni galaksiji (to je bla andromeda). 3 enako razvite in v isti ally. Drugi manj pošiljal sem jih okol po ally katere sem napadal. Sem vse stranski se pravi raziskave, rudniki in ladje na pribljižno enaki stopnji. 

Dovolj pagangod? Very Happy 

  Sleep  Sleep  Sleep  Sleep  Sleep Čestitke vsem ki ste si vteli čas za branje
Jack
Jack
Admin

Število prispevkov : 6
Join date : 02/04/2014
Age : 29
Kraj : Hrastnik

https://forumtmg.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu